default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

O portálu

Komunitní portál Vše o vaření je pro všechny zájemce o vaření, recepty a další související informace. Provozovatelem a autorem portálu je internetová agentura MEDIA FACTORY Czech Republic, a. s., která si jako hlavního partnera projektu vybrala společnost Tescoma, jedničku ve výrobě kuchyňských potřeb pro domácnost i profi gastronomii.

Portál byl spuštěn na podzim roku 2010, technologickým a grafickým zpracováním patří k nejužší špičce a svým návštěvníkům a zejména registrovaným uživatelům přináší množství výhod.

Media FactoryAgentura MEDIA FACTORY poskytuje kompletní služby v oblasti internetu a zajišťuje web Vše o vaření svým know-how a letitými zkušenostmi. Vznikla v roce 2002, patří k zakládajícím společnostem Asociace dodavatelů internetových řešení a má vlastní kreativní a vývojářské týmy, které se na tvorbě tohoto komunitního portálu aktivně podílely.

MEDIA FACTORY se specializuje na individuální řešení pro klienty, kteří vyžadují originalitu, kvalitu a kreativitu. Zabývá se analýzami, konzultacemi, studiemi a návrhy projektů, vytváří kreativní koncepty internetových kampaní a návrhy designu, dodává webové aplikace a věnuje se rovněž internetovému marketingu včetně oblasti sociálních médií.

Hodnoty MEDIA FACTORY:

  • kvalita a originalita
  • zkušenost a inovace
  • efektivita a flexibilnost
  • technologie a kreativita
  • profesionální a osobní přístup

Kontakt:

MEDIA FACTORY Czech Republic, a.s.
Green Park Offices, Žerotínova 32, 130 00 Praha 3 - Žižkov 
Tel.: +420 226 216 616  Fax: +420 225 384 751
E-mail: info@mediafactory.czwww.mediafactory.cz

Otázky týkající se portálu Vše o vaření směrujte prosím na adresu info@vseovareni.cz nebo redakce@vseovareni.cz.Jak funguje Vše o vaření?

Objevte s námi kouzlo portálu Vše o vaření! Co vše portál nabízí?

Novinky květen 2017