default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Partneři portálu

TESCOMA s.r.o. je česká firma bez zahraniční kapitálové účasti, která se stala hlavním partnerem portálu Vše o vaření. Předmětem jejího podnikání je zejména vývoj, design a následně prodej značkových kuchyňských potřeb. 

Sídlem firmy Tescoma je město Zlín, průmyslové centrum s dlouholetou podnikatelskou tradicí rozvíjenou od první poloviny 20. století světově proslulou obuvnickou firmou Baťa.

Od svého vzniku v roce 1992 zůstává firma Tescoma věrná původním zásadám:

  • nabízet široký sortiment výrobků prvotřídní kvality za příznivé ceny 
  • uplatňovat a rozvíjet vlastní vývoj a originální design kuchyňských potřeb
  • propagovat obchodní značku a dobré jméno České republiky ve světě 

Hlavním cílem firmy Tescoma je udržet stávající dominantní postavení na českém trhu a nadále rozšiřovat působnost do celého světa.   

Kontakt

TESCOMA s.r.o.
U Tescomy 241, 760 01 Zlín
Tel.: +420 577 575 111
E-mail: tescoma@tescoma.cz
www.tescoma.cz

 


Společnost Whirlpool vstoupila na český, respektive československý trh v listopadu 1991. Po rozdělení tehdejšího Československa se změnilo i působení společnosti, kdy kromě slovenského zastoupení vzniklo samostatné zastoupení Whirlpool CR v Praze. Rokem 1993 se tak datuje vznik české pobočky společnosti Whirlpool.

Po celou dobu své činnosti si značka Whirlpool udržuje silnou pozici jednoho z lídrů českého trhu v oblasti bílé techniky a je českými zákazníky opakovaně hodnocena jako nejznámější a nejpreferovanější značka bílé techniky. O pozici, kterou značka Whirlpool již několik let zaujímá, svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění.

Ústřední claim společnosti – „Poznáte rozdíl” (Sensing the Difference) je velmi přesným vyjádřením obchodní strategie, s níž se značka Whirlpool prosazuje i v České republice. Se značkou Whirlpool jsou také již neodmyslitelně spjaty víly, představující jednotlivé produktové skupiny a nové technologie. V povědomí českého zákazníka zdomácněl i pojem 6. smysl, který symbolizuje jakýsi „inteligentní mozek“ spotřebičů značky Whirlpool.

www.whirlpool.cz

 


 

 

 Jak funguje Vše o vaření?

Objevte s námi kouzlo portálu Vše o vaření! Co vše portál nabízí?

Novinky květen 2017