default layout

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Pro média

V této sekci naleznete vše, co se týká mediální prezentace portálu, tedy informace o portálu, Press Pack, loga ke stažení a tiskové zprávy.

Vše o vaření – nová štika mezi receptovými portály

Zbrusu nový portál s příznačným názvem Vše ovaření vznikl v agentuře MEDIA FACTORY a jeho hlavním partnerem je společnost Tescoma. Portál s adresou www.vseovareni.cz má nemalé ambice, ujímá se role štiky, která rozčeří relativně poklidnou hladinu gastronomického segmentu českého internetu. Ať už to bude štika nadívaná nebo na smetaně, Vše o vaření má všechny předpoklady k úspěchu.

Tescoma se stala hlavním partnerem komunitního portálu www.vseovareni.cz

Tescoma se stala hlavním partnerem portálu Vše o vaření. Provozovatelem a jeho autorem je MEDIA FACTORY Czech Republic, a. s. a byl spuštěný dne 26. října 2010.

Press Pack

Komunitní portál Vše o vaření provozovaný na internetové adrese www.vseovareni.cz je určen všem zájemcům o vaření, recepty a další související informace. Provozovatelem a autorem portálu je internetová agentura MEDIA FACTORY Czech Republic, a. s., která si jako hlavního partnera projektu vybrala Tescomu, jedničku ve výrobě kuchyňských potřeb pro domácnost i profi gastronomii.Jak funguje Vše o vaření?

Objevte s námi kouzlo portálu Vše o vaření! Co vše portál nabízí?

Novinky květen 2017